Crop It
İletişim
Adres:
Yeşil mahalle bebek caddesi, Nazik Sk. no:1, 38020 Kocasinan/Kayseri
İletişim de Kalın


hakkımızda

iletişim
jennifer light
  • tabiat plato
  • misyon
  • vizyon

Tabiat Plato

Sizlere Açık ve Kapalı alanlarda olmak üzere birbirinden farklı konseptleri ile her türlü iklim koşullarında nezih bir ortam da sizlere hizmet vermektedir. Tabiat çekim platosu birçok konsepti sizler için bir çatı içerisinde toplayarak çekim sürenizi minimalize edip daha konforlu bir çekim sağlamaktadır.

iletişim

Misyon

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

iletişim

Vizyon

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

iletişim

Hizmetlerimiz

Dış Çekim

Çekim Platosu

Çekim Organizasyonları

Açık Alan

Kapalı Alan

Çoklu Konsept

Instagram Bizi Takip Edin

Hakkımızda Söylenenler

Eski bir tuğla fabrikasını harikalar diyarına çevirmişler. Bugün kafe zannedip tesadüfen içeri girdik. Yasemin Hanım bizi çok nazik ve ilgi ile karşıladı. Dış çekim için mükemmel konseptler hazırlamışlar, hayran kaldık. Mekanın kafe bölümünde kahvemizi içtik o da çok güzeldi.
Bu mekanda düğün için dış çekim yaptık. Oldukça çeşitli alanlara sahip ve Kayseri'de dış çekim platosu olarak gidilecek en güzel mekan burası.
Kayseri için görülmesi gereken bir yer. Tarihi dokusu da çok hoş. Güzel anılar için vazgeçilmez bir mekan.
Kayseri'de ve çevre illerde eşine rastlanılmayacak derecede bir mekan olmuş. Sunulan bu hizmetler için teşekkür ederiz.

En güzel anınızı
ölümsüzleştirmek için

iletişim